Sunday, June 18, 2006

Orgazm

Heh wracając do wczorajszej chęci przeżycia głębokiego orgazmu postanowiłam zapewnić go sobie sama :) Znalazlam w telewizji jakiś film erotyczny ale już po kilku chwilach okazało się, że to nie jest to, kompletnie nie tego było mi trzeba, to mnie nie kręciło...:) Z resztą nie ma co się dziwić skoro takie filmy kręcone są przede wszystkich dla mężczyzn i na żadne zbilzenie na męskie ciało nie mogłam liczyć. No ale to nic przecież potrafie sobie zrobić dobrze bez "wspomagaczy"... Pierwszy orgazm był najdłuższy ale zarazem najmniej intensywny. Kolejne (przynajmniej u mnie) zyskują na mocy choć są krótsze. Kolejny był podczas przerwy na reklamy w tv (od czasu do czasu zerknęłam na film). Prądy przeszły mi po całym ciele i poczułam tam przyjemne gorąco :) Trzeci orgazm był, że tak powiem słabiutki, jeśli orgaz w ogóle może być słaby. Za to czwarty to było to czego potrzebowałam! Był tak intensywny że aż poczułam pieczenie stóp. Nie wiem czemu ale moje stopy są ściśle związane z moim orgazmem i zawsze jak go przeżywam czuje tam takie fajne mrowiemie... Tym razem to było coś w rodzaju przyjemnego pieczenia! Miałam to pierwszy raz ale stwierdzam że jest to bardzo przyjemnie...:)
Może się zastanawiacie czemu tu tak wszystko opisałam... Po prostu wyszłam z założenia że ten blog powstał właśnie po to żeby pisać tu wszystko beż ogródek i niczego nie udawać. No bo przecież ile jest dziewczyn które nigdy nie przyznają się do masturbacji? Ja chociaż mam odwagę (o ile to w ogóle odwaga) napisać to tutaj:)
A wracając do tematu notki to dzisiaj był naprawdę przyjemny dzionek... Wybrałyśmy się z kumpelkami nad wodę i cieszę się, bo opaliłam się na czekoladkę. W sumie to i tak mam ciemną karnację ale fajnie wygląda taka brązowiutka opalenizna...:)
Ehhh ciekawa jestem czy ktokolwiek przeczytał całą tę notkę, pewnie was zanudziłam ale co tam miałam pisać wszystko to piszę! :)))

3 Comments:

Blogger qwero said...

mnie nie zanudziłaś

12:32 PM  
Blogger qwero said...

mnie nie zanudziłaś

12:32 PM  
Blogger RAJSTOPOWE OPOWIADANIA EROTYCZNE said...

Podniecające opowiadania erotyczne o rajstopach, pończochach i fetyszu damskich stóp znajdziesz tutaj. Zapraszam i polecam.

2:39 PM  

Post a Comment

<< Home